Massaaž

Lõõgastav massaaž

Lõõgastav massaaž on kasulik igale tänapäevasele inimesele, kuna see võimaldab päevas vabaneda liigsest stressist, leevendada väsimust ja taastada hea tervis. Lisaks sellele võivad kõik pehmete kudede tehnikad, mis viiakse läbi kooskõlas tehnoloogiaga, kaitsta keha haiguste eest, säilitada lihaskonna tervist, normaliseerida ainevahetusprotsesse ja parandada verevarustust.

Spordimassaaž

Spordimassaaž tagab, et treeningud saaksid efektiivselt läbiviidud, et vältida vigastuste tekkimist, teisalt selleks, et kiirendada taastumisprotsessi. Spordimassaaž aitab kaasa füsioloogilisele arengule, kõrvaldab väsimuse ja tõstab treeningvõimet. On tugevam kui klassikaline massaaž ning mõeldud eelkõige sporti harrastavale inimesele. Spordimassaaž on treeningu üks koostisosa. Spordimassaaži puhul tuleb arvestada sportlase iseärasustega ja spordiala eripäraga. 

Kombomassaaž

Kombomassaaž on pisut tugevama toimega kui lõõgastav massaaž. Kasutatakse kahte erinevat massaažiliiki, meie oleme ühendanud Rootsi klassikalise massaaži Hiina Tui Na ravimassaažiga ja see on tõeliselt värskendav ja sobib samuti kõikidele. Tui Na massaažiliigis keskendutakse keha tervisepuunktidele ja nende mõjutamisele, et tervendada kogu organismi. Selles massaažis kasutame ka eeterlike õlide segusid, et saada soovitud tulemust.

Rootsi klassikaline massaaž

Klassikaline massaaž on kõige laialdasemalt levinud massaažiliik, mida nimetatakse ka rootsi massaažiks. Klassikaline massaaž tegeleb põhiosas lihaste lõõgastamisega ja seda teostatakse manuaalselt käte abil tervele kehale või mingile piirkonnale. Massaaž toimib lihastele, lisaks ka nahale, naha aluskudedele, närvidele ja veresoontele. Otsese mehaanilise toime kõrval mõjutab massaaž organismi ka reflektoorselt – nahas leiduvate närviretseptorite kaudu liigub info kesknärvisüsteemi, mis on terve keha kontrollikeskuseks. See omakorda käivitab vastavad protsessid.  Näiteks massaaži stressivastane toime seisneb heaolutunde avaldumises, mille põhjustajateks on mehaanilise kontakti toimel organismi enda poolt sünteesitud mõnuained endorfiinid.

Massaažide mõju kehale:

Massaaž lihaste lõdvestamiseks on kuulus tohutute eeliste pärast, mida keha pakub. See on oma olemuselt ärritav, seetõttu toonib kiudu, tugevdab sidemeid, kapillaare ja suuri veresooni, kõõluseid. Parem vereringe mõjutab positiivselt siseorganite tööd. Soovitame massaažis käia regulaarselt vähemalt üle nädala või kord kuus!

Massaaži kasutamise peamised eelised on:

  • kiirendab ainevahetust ja aktiveerib lümfiringet
  • puhastab organismi jääkainetest
  • parandab vereringet ja kudede toitainetega varustamist
  • leevendab nii vaimset kui füüsilist pinget stressi (endorfiinide vabanemine)
  • lõdvestab valulikke ja pinges lihaseid, kõõluseid; vabastab liigeseid
  • rahustab valupunkte
  • trimmib nahka
Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist
0