Krüolipolüüs

Mis on krüolipolüüs?

Krüolipolüüs on innovaatiline meetod, kus rasvkude jahutatakse ja see toimub väga täpselt ja mõõdetult. Tulemuseks on rasvarakkude järk-järguline hävinemine. See on ohutu, mitteinvasiivne meetod rasvkoe vähendamiseks ja on seega alternatiiviks liposuktsioonile, ehk rasvaimule.
Krüolipolüüs sobib ideaalselt normaalse kehakaaluga, aga ka kergelt ülekaalulistele inimestele. Eriti neile, keda häirivad depoorasva padjandid, mis ei alle treeningutele ja toitumisele. Töödeldava rasvkoe paksus antud piirkonnas peab olema vähemalt 2,5cm. Protseduur sobib eriti hästi neile, kes on läbinud LPG hooldused, tselluliit ja pindmine rasvkoe kiht on vähenenud ja süvarasvkoe padjandid on nähtavale tulnud. Efektiivsemalt allub ravile käega katsutavalt pehme rasvkude, mistõttu mõningatel juhtudel võib spetsialist soovitada eelnevalt läbi viia LPG hoolduskuuri. Kui nahaaluses koes on tihke tselluliidikiht, siis krüolipolüüs olulist tulemust ei anna. Kindlasti ei ole krüolipolüüs mõeldud tselluliidi-raviks.

Krüolipolüüs on efektiivne järgmiste kehaosade jaoks:

  • kõht
  • talje
  • sääred
  • “kalifeed”
  • selg

Kui palju protseduure tuleb teha ja millal on tulemust näha?

Ühe seansi jooksul kõrvaldatakse probleemsetest piirkondadest – taljelt, kõhult, seljalt ja reitelt kuni 30% rasva, teisel korral juba kuni 50%. See on väga efektiivne püsiva ja pikaajalise tulemusega protseduur. Rasvarakkude hävitamise protsess kestab umbes kaks  kuud pärast protseduuri.

 

Miks just nimelt krüolipolüüs?

Krüolipolüüsil on terve rida positiivseid omadusi, mille seas on ohutus, mitteinvasiivsus, valutus (protseduur ei kahjusta nahka vähimalgi määral), toksilise efekti puudumine, samuti rasvaladestuste külmaga mõjutamise suur täpsus.

Pärast krüolipolüüsi on külma mõjul mõnikord võimalik väike kiheluse või tuimumise esinemine, samuti kerge punetus.  Kõik need ilmingud on lühiajalised ega mõjuta mingilgi määral tavapärast eluviisi, mille juurde saab kohe pärast protseduuri tegemist pöörduda.

Suurema efekti saavutamiseks ning rasvarakkude laguproduktide vereringe- ja lümfisüsteemi kaudu väljutamisprotsessi kiirendamiseks soovitame teha koos pressoteraapiaga.

Pärast krüolipolüüsi protseduuri:

Pärast krüolipolüüsi võib mõnikord esineda külmaga kokkupuutest tingitud kerget sügelust või tuimust, samuti kerget punetust. Kõik need ilmingud on lühiajalised ega mõjuta tavapärast eluviisi, mille juurde saate kohe naasta.

Vastunäidustused

 

  • vereringehäired külmaga mõjutamise piirkonnas (vere hüübimise patoloogiad, tromboos jms), antikoagulantide kasutamine, nahatundlikkuse häired;
  • värske haav töötlemise piirkonnas, sealhulgas koos versoonte vigastamisega (veritsemine, verevalumid);
  • lahtised ja/või infitseerunud haavad, põletikulised protsessid, hiljutised kirurgilised manipulatsioonid külmaga töötlemise piirkonnas;
  • avaldunud naha (ulatuslik arm) või nahaaluse koe (song) kahjustused piirkonnas, mida soovitakse töödelda;
  • patoloogiline külmatundlikkus;
  • rasedus ja laktatsioon;
  • kardiostimulaatori olemasolu.
Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist
0