Ultratone™

Salendavad kehahooldused

Vähe on naisi, kes on oma kehaga täiesti rahul. Liigsetest sentimeetritest ja tselluliidist vabanemiseks ollakse enne rannahooaeg, puhkusereisi või tähtsat sündmust valmis kõige ekstreemsemateks dieetideks ja eneseületusteks treeningsaalis. Kõik see nõuab aga aega, mida meil paraku napib ning ka tulemused pole alati need, mida oodati. Meil on lahendus: ULTRATONE™ protseduurid on tõhusad ja igale inimesele lähenetakse personaalselt vastavalt sellele, mis muret teeb.

Toonuses lihased on väga olulised kaalu hoidmisel/ langetamisel ja kehakuju vormimisel. Mitmed füsioloogilised muutused leiavad lihases aset treeningu / biostimulatsiooni käigus ja need töötavad edasi ka palju hiljem siis kui aktiivne lihastöö on lõppenud.

ULTRATONE™ kehaprotseduurid ei seisne ainult välise ilu parandamises, vaid nad on ka tervisele kasulikud!

ULTRATONE™ Kehahooldused BIOSTIMULATSIOON

• Figuuri korrigeerimine
• Pärast sünnitust vormi
• Salenemine
• Tuharate tõstmine
• Keha trimmimine
• Kiirsalenemine

Ultratone protseduuridel kinnitame elektroodid lihaste motoorsetele punktidele. Rahustav ja meeldiv Ultrawave signaal saadetakse inimkehale sobiva sagedusega ja seeriatena ning koheselt aktiveeruvad erinevad koed: rasvkude, lihased, vereringe ja lümfisüsteem. Samuti rekruteeruvad nii aeglased motoorsed ühikud (väikesed) kui ka kiired motoorsed ühikud (suured), mis tagab kiire ja püsiva ümbermõõtude vähenemise ja figuuri korrigeerimise. Teaduslikult on tõestatud, et lihaste treenimine bioimpulsside toimel mitte ainult ei suurenda lihaste osakaalu kehakoostises, vaid ka vähendab samaaegselt rasvkoe massi, tõmmates kudesid kokku ja andes salendava efekti. Biostimulatsioon vormib lihaseid, tugevdab kudesid ning lisaks parandab ka lümfi- ja vereringet ning seeläbi kudede hapnikuvarustust ja kogu ainevahetust. Rasvkoe mahu vähenemine on suurim maksimaalse lihaskontraktsiooni piirkonnas. Rasvkoe vähenemise mehhanism on siin sarnane aktiivsele lihastreeningule, kuid seda on lihasstimulatsiooni korral võimalik lokaliseerida probleemsetesse kehapiirkondadesse. Sarnaselt aktiivsele lihastreeningule sõltub ka siin tulemus treeningute sagedusest ja intensiivsusest. Efektiivne kuur peaks koosnema vähemalt 12 protseduurist.

Biostimulatsiooni ja lihastreeningu võrdlus

Biostimulatsiooni abil esile kutsutud lihasaktiivsus on mitmes mõttes ebaloomulik ja sellesse suhtutakse sageli mõningase kahtlusega. Vabatahtlike või reflektoorsete ning lihase biostimulatsiooniga esile kutsutud kontraktsioonide vahel on kaks olulist erinevust. Vabatahtlike või reflektoorsete liigutuste ajal aktiveeruvad erinevad motoorsed ühikud asünkroonselt ja alati range hierarhia järgi. Motoorsete ühikute hierarhias aktiveeruvad kõigepealt väiksed ühikud ja sellele järgnevad suurte ühikute kontraktsioonid. Seega on vabatahtlike liigutuste puhul suured motoorsed ühikud kõige vähem aktiivsed ja rakenduvad ainult suurima pingutuse ajal. Kui lihasaktiivsuse esile kutsumiseks kasutatakse biostimulatsiooni, eespool kirjeldatud hierarhia ei kehti – lihast innerveerivate neuriitide biofüüsikaliste omaduste tõttu aktiveeritakse suured motoorsed ühikud valikuliselt ja seetõttu on tavaolukorras harva kasutatavad lihaskonna osad biostimulatsiooni puhul kõige aktiivsemad. Biostimulatsiooni ajal rakenduvad sellised motoorsed ühikud, mis on tavaliselt kõige vähem aktiivsed, ja sellest tulenevalt muutuvad ka nende omadused enim. Seega aitab biostimulatsioon, mille käigus eiratakse lihasaktiivsuse tavalist hierarhiat ehk pööratakse see teistpidi, aktiveerida just need motoorsed ühikud ja lihaskiud, mis rakenduvad vaid suurt pingutust nõudva treeningu ajal. See aitab lihaste kohanduvat loomust tõhusamalt ära kasutada ja pikema aja jooksul kõrgemat aktiivsust säilitada kui tavapärane füüsiline treening.

Kõigele lisaks saab lihast biostimulatsioonil suurele aktiivsusele sundida kohe „treeningu“ algusest peale, kuna KNS, südame-veresoonkond ja muud süsteemid ei häiri ega piira lihasaktiivsuse intensiivsust nagu näiteks tavatreeningu puhul. Teisalt on mitmeid funktsioone, mida erinevate lihasrühmade biostimulatsioon täita ei suuda ja mis on omased ainult ehtsa füüsilise treeninguga kaasnevale aktiivsusele. Füüsilisest koormusest tingitud lihasaktiivsuse ajal toimub koordineeritud liikumine ja seega on tõenäoline, et inimese oskused vastava liigutuse tegemisel paranevad ajapikku. Seega aitab treening koordinatsiooni parandada; biostimulatsioon seda tõenäoliselt ei tee. Lisaks parandab füüsiline treening liigeste painduvust ja pikendab lihaseid, mida biostimulatsiooni puhul ei juhtu. Nende eesmärkide saavutamisel on eriti tõhusad kindlad treeningumeetodid nagu näiteks pilates ja jooga. Füüsiline treening aitab parandada ka südame-veresoonkonna talitlust. Samas võib väita, et tavapärasest vastupidavamate lihaste omamine – eelis, mida aitab saavutada biostimulatsioon –, võimaldab inimesel tõhusamalt treenida ning saavutada kõik füüsilise vormiga seotud eesmärgid hõlpsamini ja lühema aja jooksul.

  Ultratone™ Ultraheli kavitatsioon

   • Tselluliidi vähendamine
  • Ajtuuvainete imendamine
  • Venitusarmide silumine
  • Vereringe parandamine
  • Naha noorendamine

  Ohutu ultraheli lõhustab rasvarakkude kogumikke ja aitab taastada naha elastsust ning prinkust, mis on eriti oluline tselluliidi ja rasvaladestuste korral.

  3MHz ultraheli mõjutab pindmiselt tselluliiti ja noorendab nahka.

  1MHz vähendab ohutult sügavamates kihtides ladestunud rasvarakke.

  Tulemused: 

  1. Mõjutatavast piirkonnast rasva ja tselluliidi vähendamine

  2. Naha silumine ja hapnikuvoolu stimuleerimine alates naha süvakihtidest (verevarustuse intensiivistumine).

  3. Rasvarakkude lõhustamine keskmistes ja sügavates nahakihtides, mis hõlbustab selle kõrvaldamise organismist, annab figuuri korrigeeriva tulemuse ning ümbermõõdu vähenemise.

  4. Suurendab fibroplastides elastiini ja kollageeni tootmist, apelsinikoore sarnase efekti vähendamist.

  5. Striiade ravi (venitusarmid), naha kvaliteedi parandamine.

  NB! Pärast ultrahelikuuri läbimist toimuvad nahas uuenemis ja tekstuuri paranemisprotsessid veel kuni 1,5 kuud.

  Vastunäidustused

  • Südamestimulaator
  • Epilepsia
  • Pahaloomulised kasvajad
  • Tuberkuloos
  • Hemofiilia
  • Rasedus

  Noorendavad näohooldused

  ILU ILMA SÜSTIDE JA KIRURGILISE SEKKUMISETA!

  Vananemisilmingud on eelkõige märgatavad nahal teatud struktuuriliste muutustega- nahk muutub kuivemaks ja õhemaks, elastsus ja miimiliste lihaste toonus langevad, tekivad kortsud ning nahale võivad ilmuda kuperoosa ja pigmendilaigud. Vanuse ja gravitatsiooni mõjul hakkavad näolihased järk-järgult lõtvuma. Kuna näolihased kinnituvad otse nahale, siis näolihaste lõtvumise tulemusena lõtvub ka nahk ja võivad tekkida silma alla kotikesed, topeltlõug, näojooned muutuvad raskemaks ja halvemini määratletavaks. Nägu tundub vana mitte niivõrd kortsude, vaid toonuse kaotanud näolihaste tõttu. Kuigi vananemine on normaalne füsioloogiline protsess, soovivad paljud naised ka veidi vanemas eas säilitada noorusliku välimuse. Kosmeetiliste protseduuridega on soovituslik alustada juba ennetavalt, esimeste vananemisilmingute tekkimisel. ULTRATONE™ on tervislik viis, kuidas pinguldada ja tõsta oma näolihaseid ja – nahka ning nn peatada aega ilma radikaalse sekkumiseta. Neuroteadlane Gerta Vrbova: ”Võrreldes ilukirurgiaga on ULTRATONE™ protseduurid palju ohutum ja tervislikum viis, et parandada oma keha väljanägemist ning teha loomulikku facelifti.”

   ULTRATONE™ Ultraheli

   Nooruslikum ja säravam nahk juba peale esimest hooldust! 

   Elustab, toidab, pinguldab ja trimmib nahka. – Vananemisvastase toimega, ideaalne kortsude vähendamiseks (suureneb fibroplastide proteiinide süntees ja kollageeni produktsioon). – Põletikuvastase toimega, vähendab põletikuliste kollete teket, parandab aknelist nahka ja pehmendab armkude (muudab rakusisese kaltsiumi taset= põletikuvastane ja regeneratiivne toime). – Vastavalt näonaha vajadustele valitakse sobiv seerumgeel, mille aktiivained viiakse ultraheli abil sügavamale nahka, garanteerides tulemused rakutasandil! Hooldust on soovituslik teha intensiivkuurina 1-2x nädalas või igakuise hooldusena. Nähtavad tulemused juba pärast esimest hooldust!

    ULTRATONE™ Mikrovoolud

    Unikaalne Ultracell nahka noorendav signaal suurendab aktiivainete imendumist, parandab vereringet ja vähendab tumedaid silmaaluseid. Suurepärane rahustav hoolitsus, mis pinguldab kergelt nahka, et vähendada kortsukesi, peeneid jooni. Ideaalne valik juba siis kui Sind häirivad esimesed kortsukesed silmaümbruses. NB! Sõltuvalt geenidest, nahatüübist ja keskkonnamõjudest (päikesekiirgus) võivad esimesed kortsud tekkida juba 20ndates eluaastates. Sellisel juhul ei pea noore ea tõttu ootama probleemi süvenemist, vaid tasub tegutseda kohe. Nähtavad tulemused juba pärast esimest hooldust!

     ULTRATONE™ biostimulatsioon

     NÄOLIHASEID JA – NAHKA PINGULDAV HOOLDUS (FACELIFT). ILUKIRURGIA ALTERNATIIV!

     Kiire ja tõhus treening näolihastele – näojooned muutuvad järk-järgult nooruslikumaks, lõuajoon teravneb, lõtvunud nahk ja lihased saavad tagasi oma toonuse, samuti vähenevad kortsud. Ainus meetod, millega on võimalik töödelda korraga kõiki näolihaseid!! Madalsageduslikke ULTRATONE™ Ultrawave bioimpulsse kasutatakse maailmas laialdaselt tervislikuks ja mugavaks Faceliftiks.

       • Ei traumeeri kudesid ning aitab nahakihte noorendada, stimuleerib kollageeni ja elastiini sünteesi, puhastab naha-aluskudet, toniseerib lõtvunud nahka ja pinguldab lihaseid.

      • Teadusuuringutega on tõestatud, et ULTRATONE™ impulsid kiirendavad tunduvalt rakkude uuenemist. ULTRATONE™ facelift aitab aeglustada vananemisprotsesse ning annab näole noorusliku ja terve välimuse.

      • Vastupidiselt näolihaste harjutustele ei süvenda ULTRATONE™ biostimulatsioon miimikakortsusid.

      • Biostimulatsiooni programm koostatakse vastavalt individuaalsetele vajadustele, arvestades ka kliendi sugu, vanust, näokuju, näonahatüüpi.

      • ULTRATONE™ süsteemi biostimulatsioon on hetkel Eestis kõige uuem ja turvalisem.

      • Hooldusel kasutatava voolu intensiivsust saab reguleerida vastavalt kliendi tundlikkusele.

      • Sobib kõikidele nahatüüpidele ning omab pinguldavat toimet, soovitavalt alates 30-ndast eluaastast igakuise hooldusena. Silmnähtavate vananemisilmingute puhul soovitame intensiivkuuri 1-2x nädalas.

      Kas Sa teadsid? ULTRATONE™ biostimulatsiooni kasutatakse väga efektiivselt ka näonärvi halvatusest ehk Belli paralüüsist taastumisel. Nähtavad tulemused juba pärast esimest hooldust! VÄÄRTUSLIKU AJA KOKKUHOID- näo biostimulatsiooni on võimalik nautida samaaegselt kehahooldusega!

      Alates 45.eluaastast soovitame komplekset näohooldust, kus kombineerime parimate tulemuste saamiseks ULTRATONE™ biostimulatsiooni, ultraheli ja mikrovoolusid!

       Ostukorv0
       Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
       Jätka ostlemist
       0