CNC Extreme Lift Mask 30ml

Intensiivselt pinguldav ja taastav mask kahjustatud, küpsele ja regeneratsiooni vajavale nahale.
Kohene VAU tulemus!

51.50

5 laos

Intensiivselt pinguldav ja taastav mask kahjustatud, küpsele ja regeneratsiooni vajavale nahale.
Kohene VAU tulemus!

Eelised:

  • pinguldab ja parandab naha elastsust
  • vähendab kortsude sügavust
  • hoiab ära naha enneaegse vananemise protsessi, mis on tingitud stressist ja valguse kahjustustest
  • tagab värske ja ühtlase jume

Sobilik: kõikidele nahatüüpidele.

Peamised toimeained:
✔️Tripeptide – Copper Complex on välja töötatud, et parandada naha elastsust, suurendada naha enda kollageeni ja elastiini sünteesi ja seeläbi vähendada olemasolevaid kortse ja hoida ära uute tekke. Naha kaitsebarjäärid on taastatud, nahk on elastsem, samas on ka põletikuvastase ja antioxüdatiivse toimega.
✔️Hexapeptide- 8 kiireks nähtavaks leevenduseks miimilistele kortsudele, mis on tekkinud näolihaste kontraktsioonist. Nahk on trimmitud ja toonuses.
✔️Väga efektiivne oktapeptiid (Octapeptide-3) omab nahatooni ühtlustavat toimet. Lisaks sellele omab lihaseid lõdvestavat toimet. Väiksed kortsud vähenevad, nahk on toonuses ja nooruslikuma väljanägemisega.
✔️Sojaoaekstrakt sisaldab valke, glükoproteiine ja polüsahhariide, mis vähendavad naha stressi kahjustusi ja pidurdavad naha enneaegset vananemise protsessi. On kindlaks tehtud, et sojaoaekstrakt ergastab rakke ja selle tulemusena valkude süntees oluliselt suureneb. Naha tektuur paraneb ja omab tugevat UV kiirguse poolt tekitatud nahastressi vastast toimet. Taastab ja kaitseb naha DNA kahjustusi.
✔️Tselluloosi derivaatide, biopolümeeride ja mikrorahaade (lillakas punased vetikad) toimeaine taasatab naha mikrostruktuuri. Vähendab näo, silmade ja laubalt miimikakortse, vähendab naha ärritust ja kuivusest tulenevaid sümptomeid, ühtlustab ja toidab nahka.
✔️Kapseldatud retinool on väga kõrge kontsentratsiooniga, mis on puhtaim ja kõige aktiivsem A-vitamiini vorm. Letsitiini abil viiakse kapseldatud retinool sügavamateks nahakihtidesse, mis aitab kaasa kollageeni sünteesile ja vähendab efektiivselt uute kortsude teket. Lisaks kapseldatud retinool on stabiilsem ja ei tekita nahaärritust.

Kasutamine: kanna õhuke kiht Extreme Lift näomaski puhtale ja kuivale näonahale. Lase toimida 15–20 minutit (ära jäta toodet kauemaks nahale, kuna see sisaldab väga intensiivseid toimeaineid). Puhasta nägu seejärel leige veega ja kanna kuivale nahale näoseerum või kreem.

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist
0