Kehamähised

100% looduslike taimeekstraktide ja toimeainetega ning premium-klassi eeterlike õlidega immutatud puuvillased kehamähised on uudne, tõhus ja looduslik kehavormi ja tervise toetuseks loodud toode.

275.00

Mähised stimuleerivad vere- ja lümfiringet, kiirendavad ainevahetust ja rasvapõletust, aitavad väljutada liigset vedelikku ja toksiine, vähendades tselluliidiilminguid ja turseid, parandavad kudede seisundit ja naha struktuuri ning toonust, Sobivad kasutada koos teiste kehapraktikate ja protseduuridega.

Kehamähised on puhas Eesti loodustoode. Tooted ei sisalda kunstlike säilitus-, toime- ja lõhnaaineid.

Looduslike premium-klassi eeterlike õlide segud, taimsed CO2 ekstraktid, bioaktiivsed magneesiumi-ühendid lõdvestavad koed, stimuleerivad vereringet ning aitavad taastada vereringet ja aine-vahetust probleemsetes kehapiirkondades ja kudedes. Suurem verevool kapillaarides rikastab koerakud hapniku ja toitainetega, kiirem ainevahetus eemaldab jääkained, mis parandab kehavormi  ja üldist terviseseisundit.

Looduslikud bioaktiivsed ained alandavad kehas põletikulisi protsesse, toetavad kudede ainevahetust ja jääkainete väljutamist. Kapillaarse vereringe stimuleerimine toetab veresoonte ja veenide tervist ja tugevust, lümfivoolu stimuleerimine toetab liigse vee ja jääkainete väljutamist. Eeterlike õlide segu toetab maksatalitust ja detox-protsesse ning võimendavad kõigi teiste aktiivainete toimet.

Epsomi (Inglise sool) ja Surnumere soolad on looduslikud bioaktiivse magneesiumiühendite allikas. Magneesium on üks elutähtsamaid mineraale, tänapäeval pea iga teine inimene kogeb magneesiumi   puudust, üks tugevamaid faktoreid, mis magneesiumi kehavarud laastab on stress. Mähised on üks tõhusamaid viise, mis aitab taastada magneesiumivarud – just välispidine manustus on tõhusam kui suukaudne tarbimine, kuna soolestikust imendub ta palju kehvemini, kui naha kaudu, sest nii ta satub otse vereringesse. Lisaks stimuleerivad mähiste teised aktiivained vere- ja lümfiringet ning võimendavad magneesiumi imendumist veelgi.

Magneesium on üks tõhusamaid relaksante: rahustab närvisüsteemi, lõdvestab lihased ja koed ning tänu lõdvestavale toimele aitab väljutada jääkaineid ja liigset vett, mis alandab turseid, valu ja lihaskrampe.

Mähised aitavad maandada üldist stressitaset, mõjutades keha ensüüme ja stressihormooni kortisooli taset, toimub kerge valuvaigistajana.

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist
0