SLENDER Elastic Up Skin 200ml

Looduslik nahapinguldaja, mis stimuleerib fibroblastide aktiivsust, taastades naha ja kollageeni tootmise.

55.00

27 laos

See on eriti pehmete ja siidiste tajuomadustega emulsioon, mis suudab stimuleerida ja uuesti vormida nahakudet. Sisaldus: kortslehe ekstrakt (kaitseb naha elastsust). Luuderohu ekstrakt (värskendav ja toniseeriv).

 Omadused: ELASTIC UP SKIN lõõgastav toonik on kergelt imenduv emulsioon, mis toimib viivitamata sügavalt, andes tagasi tooni ja turgori ( pinkolek), takistades protsesse, mis tulenevad elastiini ja kollageenikiudude jaotumisest.
 Otstarve: luuderohi ja osi stimuleerivad fibroblastide aktiivsust, taastades naha elastsuse ja kollageeni tootmise, tõkestab kortsude tekke ja parandab naha elastsust. Elastiinil on eristuvad värskendavad omadused, et ühtlustada ja venitada tuhmunud ja jõuetut nahka. Kortsleht tugevdab nahaaluse dermise struktuure ning annab nahale toonuse ja kompaktsuse.

Kodukasutus: see on toode intensiivseks kasutamiseks ja seda tuleks kanda tsükliliselt vähemalt 30 päeva jooksul, masseerides otse kahjustatud kehaosadele kuni täieliku imendumiseni. Nägu/keha.

Tulemused: kude on ümber kujundatud, pinguldatud ja rehüdreeritud. Suurenenud kompaktsus. Niisutus ja naha elastsus. Naha tugevuse ja toonuse tõus.

Päritolumaa: Itaalia

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist
0